• 25. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
  • 23-27 Nisan 2019
Kalan Süre

Haberler

Evteks Fuarı yoğun ilgi gördü!

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık AŞ tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) işbirliği ile düzenlenen, dünyanın ikinci büyük. Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı 23. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS) 16-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi'nin de katılımıyla açılan EVTEKS Fuarı'nın ziyaretçilerinden biri de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci oldu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Gözümüzün nuru, burnumuzun sızısı ev tekstil sektörünün en büyük buluşması EVTEKS Fuan'na olan yoğun ilgiyi burada görüyoruz. Fuara emeği geçen herkese ve burada stantlan olan ürünlerini tasarımlarını dünyaya sunan tüm katılımcı firmalara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Fuarda stantlan tek tek ziyaret eden 8akan Zeybektfye, TİM Başkam/ekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Uludağ Tekstil İhracatçılar (UTİB) Başkanı İbrahim Burkay, TETSİAD Başkam Ali Sami Aydın, CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel ve sektör temsilcileri eşlik etti.