• 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
  • 24-28 Nisan 2018
Kalan Süre

Evteks sektöre tazelik ve ferahlık getirecek!


EVTEKS; dünyada üç kıtanın kesiştiği tek ülke olan Türkiye’nin en önemli ticaret şehri İstanbul’da, Uluslararası Atatürk Havalimanı’na 3 dakikalık mesafede bulunan CNR Expo’da, kapılarını 24’üncü kez açmaya hazırlanıyor.


EVTEKS, markaları tasarım, üretim kalitesi ve üretim kapasitesi ile dünyanın 120 ülkesinde son tüketiciye ulaştıran, tasarım yönü yüksek olan bir fuar.


EVTEKS, her yıl Mayıs ayında buluşturduğu dünya ev tekstili sektörünü, 2018 yılından itibaren Nisan ayında bir araya getirecek. EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturmayı, böylece Türk ev tekstili ürünlerini kullanacak olanların hayatlarına tazelik ve ferahlık gibi farklı bakış açıları getirmeyi amaçlıyor.


EVTEKS, gelecek sezon sunumlarının yer aldığı, Nelly Rodi gibi dünyaca etkin Trendsetter ve analizcilerle tasarım zirvesi şekline dönüştüğü bir fuar olarak, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından, 24-28 Nisan 2018 tarihleri arasında ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor.